اعلانات
 • بهمن
  1399

  احراز هویت

  کاربران گرامی به استحضار میرسانیم با توجه به حجم بیش از حد ثبت نام مراحل احراز هویت به جهت بررسی دقیق و کامل حساب کاربران با تاخیر یک هفته ایی انجام خواهد شد.لازم به ذکر است این تاخیر صرفا در بهبود روند ثبت نام و احراز هویت کاربران و جلوگیری از هرگونه سواستفاده های احتمالی میباشد.از صبر و شکیبایی شما عزیزان کمال تشکر را داریم
 • آبان
  1399

  کاربران موظفند قبل از ثبت‌نام تمامی مفاد این تعهدنامه را مطالعه نموده و صرفا در صورت پذیرش آن اقدام به ثبت نام نمایند.

  کاربران سایت می‌پذیرند که کلیه‌ی فعالیت‌های آن‌ها در کوین لند در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی بوده و هیچ گونه فعالیتی خارج از این چارچوب انجام نخواهند داد. احراز هویت برای استفاده از خدمات کوین لند ضروری بوده و کاربران موظفند اطلاعات صحیح خود را بارگزاری نمایند. بدیهی است در صورت وجود هرگونه تخلف در احراز هویت، مسئولیت به عهده‌ی فرد متخلف بوده و کوین لند حق توقف ارائه خدمات به کاربر مذبور و ارجاع موارد تخلف به مراجع ذی صلاح را خواهد داشت.کوین لند خود را ملزم به حفظ اطلاعات شخصی کاربران خود می‌داند. کاربران کوین لند تعهد می دهند که از خدمات سایت کوین لند تنها برای خود استفاده نموده و مسئولیت استفاده از خدمات کوین لندبرای فرد غیر که فرآیند احراز هویت را طی نکرده باشد به عهده کاربر خواهد بود. شماره حساب اعلام شده به سایت و همچنین آدرس کیف پول ها جهت برداشت رمزارز نیز می بایست متعلق به کاربر بوده و کاربران مجاز به دادن آدرس کیف پول متعلق به اشخاص دیگر نیستند. کاربران کوین لند اذعان می‌دارند که از ریسک‌های مربوط به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال مطلع بوده و با علم به این موضوع اقدام به سرمایه‌گذاری و تبادل می‌نمایند. کوین لند به عنوان بازار آنلاین تبادل ارزهای دیجیتال، هیچ گونه مسئولیتی در قبال نحوه‌ی معاملات کاربران و سود و زیان حاصل از آن ندارد. هرگونه سهل انگاری کاربران در حفظ اطلاعات امنیتی از جمله گذرواژه کاربر، به عهده‌ی شخص کاربر بوده و کوین لند هیچ مسئولیتی به عهده نخواهد داشت. اکیداً توصیه می شود از گذرواژه پیچیده و امن و کد شناسایی استفاده شود. کوین لند این اطمینان را می‌دهد که دارایی‌های کاربران را نزد خود به امانت و به بهترین شکل و با بالاترین استانداردهای امنیتی ممکن، حفظ نماید. در صورت بروز هرگونه مشکل امنیتی، کوین لند متعهد به جبران خسارت خواهد بود. در صورت تمایل برای برداشت ارزهای دیجیتال، مسئولیت ارائه‌ی آدرس صحیح کیف پول به عهده‌ی کاربر خواهد بود. در صورت بروز هر گونه مشکل اعم از اشتباه در ورود آدرس صحیح، نقص آدرس، مشکلات کیف پول مقصد و بلوکه شدن دارایی‌های کاربران در کیف پول مقصد، هیچ گونه مسئولیتی به عهده ی کوین لند نخواهد بود.
 • آبان
  1399

  ادامه مطالب:

  درخواست برداشت ریال از حساب کاربری در سریع‌ترین زمان ممکن پس از ثبت، بررسی خواهد شد. زمان واریز پول به حساب کاربران بر اساس محدودیت‌های انتقال وجه بین بانکی، متفاوت خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر، به قوانین انتقال وجه بین بانکی ( پایا ، ساتنا ) مراجعه فرمایید. کاربر می‌پذیرد که به جز در موارد مورد تعهد کوین لند، حق هیچ گونه داعیه، طلب و شکایت از سایت کوین لند ، مدیران، کارمندان و افراد مرتبط با این سایت را نخواهد داشت. اگر کوین لند تحت هر عنوان اشتباهاً یا من غیر حق، وجوه یا رمزارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز و مختار است راساً و مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات اداری و قضائی و دریافت اجازه کتبی از متعهد (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص کوین لند نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد کوین لند از هر جهت از خود ساقط می نماید. در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام در هر یک از معاملات، کوین لند حق دارد مستقلاً آن معامله را ابطال و دارایی‌های هر یک از طرفین را به حساب خودشان عودت دهد. بدیهی است که در صورتی که اشکال از سمت کوین لند باشد، موظف خواهد بود که جبران خسارت نماید و در غیراین صورت کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد کوین لند از هر جهت از خود ساقط می‌نماید.
 • آبان
  1399

  محدودیت ۷۲ ساعته برای اولین برداشت

  به دستور مقام قضایی و پلیس فتا تمامی برداشت های اول بالای سه میلیون تومان هر شخص به مده ۷۲ ساعت در پنل کاربری غیر قابل برداشت میباشد. لاذم به ذکر است : تمامی برداشت های بعدی بلافاصله در کمتر از ۱۵ دقیقه انجام میشود. با تشکر از همراهی و صبوری شما کاربران گرامی.